Годишна професионална награда

WEVARuAward2017

Сватбени жанрове

Най-добрата История На Запознанство

34 участници
Description: видео с всякакъв сюжет, съдържащ историята на запознанството
или подготовката на сватбата,
но не самата сватба.
Evaluated: монтаж на откъси
от видеото на една любовна история.
Duration: maximum 6 minutes.

Членове на журито

NOIR Films
Супер-Съдия
NOIR Films
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/noir_films
Санкт Петербург, Русия
Odious and ambiguous in the market of Russian videography, a project that stands out brightly on a general rosy and joyful background.
Sharrone Calafiore
Супер-Съдия
Sharrone Calafiore
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/fiorefilms
Ню Йорк, Съединени щати
Masters at creating intensely romantic, edgy, cinematic-style wedding films. Wedding Films...with a touch of Edge
Maru Films
Супер-Съдия
Maru Films
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/marufilms
Амстердам, Нидерландия
The Best Videographer 2016 / Destination wedding videographers based in Amsterdam.
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/artemkorchagin
Нижни Новгород, Русия
One of the most eminent Russian videographers, who repeatedly won in local and international competitions.
Rustam Kurbanov
Rustam Kurbanov
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/kurbanov
Москва, Русия
We are not conservative, and in spite of the fact that each of us has experience in television, focus on cutting-edge film trends.
Dreamwood Cinematography
Dreamwood Cinematography
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/dreamwood
Минск, Беларус
Dream Wood is the creative tandem of a young married couple, Mikhail and Lyudmila Nilov, who are in love with their work.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/sedov
Рим, Италия
Founder of SSV (videograph.ru), WEVA Administrator, videographer with 20 years of experience, the teacher.
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/elton_sabatino
Сао Пауло, Бразилия
I believe that the capture of a wedding can not be so awesome if you are not close to the people.

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф EMOTiONS PRO (Казан, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Viktoriya Paramonova (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Evgeny Hollywood (Екатерининбург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Roman Khlyustov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Yulia Vopilova (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Fonvi Studio (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Sem-V STUDIO (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф PREMIUM STUDIO (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф David Silman (Чебоксари, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Oleg Gorchakov (Владивосток, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Boris Komarov (Чебоксари, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Leonid Smith (Воронеж, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Welcome Films (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Vasiliy Petukhov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Aleksandr Kiselev (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Aleksandr Burnyshev (Новосибирск, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Fiesta Family (Самара, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artyom Kuznetsov (Новосибирск, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Dmitry Pavlov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexander Morozov (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Maxim Ivanov (Нижни Новгород, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Denis Kovalev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Artur Prihodkin (Краснодар, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Evgeniy Romanov (Санкт Петербург, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Rinat Youmakaev (Уфа, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Rival Abdullaev (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexey Gerbov (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Anastasia Bondareva (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Eduard Zainullin (Москва, Русия)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Андрей Иванов (Москва, Русия)
  • Предишна
  • Следваща