Годишна професионална награда

WEVAAward2018

Сватбени жанрове

Най-добрата История На Запознанство

99 участници
Description: видео с всякакъв сюжет, съдържащ историята на запознанството
или подготовката на сватбата,
но не самата сватба.
Evaluated: монтаж на откъси
от видеото на една любовна история.
Duration: maximum 5 minutes.

Членове на журито

Riccardo Fasoli
Супер-Съдия
Riccardo Fasoli
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/riccardofasoli
Дюселдорф, Германия
The Best Videographer 2018. "I love storytelling... The most of the time I capture and edit weddings, but I love also to create imagefilm that has a message, I like to tell stories, I like to describe emotions with motions".
Lenny Pellico
Супер-Съдия
Lenny Pellico
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/lennypellico
Болоня, Италия
The Best Walk 2017, 2nd place Best Videoeditor, wedding photographer and sometimes a musician from Italy.
Dmitry Sedov
Dmitry Sedov
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/sedov
Москва, Русия
Founder of the WEVA, videographer, designer, coach
Luz Casal
Luz Casal
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/goncharoff
Малага, Испания
The organizer of the annual event for videographers VideoSummit, an experienced professional, videographer, producer.
Lukasz Kujawski
Lukasz Kujawski
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/weddstudios
Варшава, Полша
We are ready for your requirements, inquiries, individual ideas to create a beautiful picture that will in the future provide many lucky returns on That Day. Respectfully and sincerely devoted, the Wedding Studios team
Priscilla Torres & Diego Alcalde
Priscilla Torres & Diego Alcalde
ferreiraemaciel.weva.pro/bg/videographer/alagua
Маями, Съединени щати
Al Agua Cinema is a team of documentary filmmakers dedicated to make a complex and meaningful piece out of the wedding video, with careful attention to details and the story behind every couple.

Видео

{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Cinematography Wedding - dimH (Гърция, Атина)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Arte Cinematica (Гърция, Атина)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Hugo Sousa Films (Португалия, Лисабон)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Branko Kozlina (Сърбия, Белград)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф OK film studio (Съединени щати, Лас Вегас)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф I Do Films Global (Гърция, Фира)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Marco De Nigris (Италия, Лече)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Marian Croitoru (Молдова, Кишинев)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Tomás Cristóbal (Испания, Calahorra)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Jory Stifani (Италия, Лече)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Knot Productions (Гърция, Гърция)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Modestino Iavarone (Италия, Неапол)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф EMOTION & MOTION (Испания, Мадрид)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Portrait Video Studio (Украйна, Киев)
{награда} - {категория} - {заглавие}
Видеограф Alexandros Ktistakis (Гърция, Хераклион)